چطور در پایتون اینترنت کانکشنم رو کانکت و دیسکانکت کنم؟

• سلام وقت بخیر

چطور در پایتون میتونم اینترنت کانکشنم رو کانکت و دیسکانکت کنم؟

دستورش چیه و چه کدی رو باید براش استفاده کنم؟

لطفا راهنماییم کنید.

• سلام
    محض اطمینان بفرمایید که از کدوم نسخه پایتون و از چه ماژول هایی در برنامه تون استفاده می‌کنید.

• سلام مهندس

ممنون از پاسختون

از نسخه 3.7

• و از هیچ ماژولی فعلا استفاده نمیکنم

میخوام برنامه ای بسازم که بهش لیستی از کلمات کلیدی رو بدیم تا رقابت کلمات رو برامون دربیاره… به واسطه جستجو در گوگل و برگردوندن تعداد نتایج یافت شده…

• سلام
    کد تون رو که نوشتید رو این جا ارسال کنید و جا هایی که تلاش کردید رو هم کد رو بنویسید تا ببینیم به چه روشی پیش رفتید

• من فعلا هیچ کدی ننوشتم و چون مشکلم کانکت و دیسکانکت کردن کانکشنم هست اول اومدم به دنبال پیدا کردن اینکه اینترنتم کانکشنم رو کانکت و دیسکانکت کنم تا آیپی ام تغییر کنه تا بتونه کد کپچا گوگل رو دور بزنه چون بعد 30 40 بار درخواست پیاپی گوگل آیپی رو قفل و کد کپچا نمایش میده… و خاموش روشن کردن اینترنت کانکشن رو برای همین میخوام.

تست هم کردم که با خاموش روشن کردن دستی اینترنت کانکشن… آیپیم تغییر میکنه.

• اگه کدی باشه که اینترنتم کانکشنم رو دیسکانکت و کانکت بتونه کنه کار تمومه… چون باقی کاراش رو بلدم…

این برنامه خیلی به کار وب مسترا و مدیران سایتها میاد تمومش که کردم براتون میفرستم تا شماهم استفاده کنید… تیکت ها و بازدید انجمن و کاربراشون حسابی میتونید افزایش بدید…

• قبلا چنین برنامه ای رو داده بودم تو پونیشا برام بنویسن اون زمان اصلا پایتون بلد نبودم، و با سی شارپ برام نوشتن، اما تو اون پروژه مودم خاموش روشن میشد نه اینترنت کانکشن… اون زمان نمیدونستم که با دیسکانکت کردن و کانکت کردن اینترنت کانکشن، آیپی هم تغییر میکنه… و اینکه خاموش روشن شدن مودم هم باعث خرابی مودم میشه…

• سلام

بسته به این که سیستم عامل تون چه هست دستوری که در لیست قرار می گیره متفاوت هست که با توجه به اون باید اقدام کنید.
    کد به این صورت هست به صورت کلی:

import subprocess
    result = subprocess.run(['sudo', 'systemctl', 'restart', 'network'])
    if result.returncode:
        print('Restarting Network Failed... Try again')
    else:
        print('Successful')